Hakkında

Selamlar;

Bloğumu ilk kurduğumda daha ortada pandemi yoktu. Öğrencilerime ve ek materyal arayanlara ulaşmaktı amacım. Bu değişen yeni dönemle bütün ortaokul öğrencilerine ve değerli zümrelerime de faydalı olmak bana büyük mutluluk veriyor. En azından bir çocuğun bile cep telefonundan sisteme girerek dersi takip etmesini hedeflemiştim. Gönül rahatlığı ile içeriklere bakabilmesini ve alıştırmaları yapabilmesini de. Sitemde kesinlikle veri toplanmamaktır. Bana ulaşan yorumlarınız ve iletişim sayfasından attığınız epostalarınız için teşekkür ederim.

Kendimi birazcık tanıtayım; şu an Bursa’da ortaokulda görev yapan bir bilişim teknolojileri öğretmeniyim. Meslekte 18.yılımın içindeyim. Makus talihli bir BÖTEci olsam da mesleki olarak sanki hala ilk yılımı çalışıyormuş gibi hissediyorum. Ayrıca teknik lise çıkışlı olduğum için alanda 8 senem öğrenci olarak geçti diyebilirim.

Görüşlerinizi ve önerilerinizi mutlaka yazın. Şimdilik yazacaklarım bu kadar :))) Kasım 2020

Değerli meslektaşlarım ve öğrencilerim. Bu bloğu özellikle bilişim teknolojileri dersi için paylaşımlarımın daha kalıcı olması ve çok daha fazla kişiye ulaşabilmesi amacıyla hazırlıyorum.

Bu blogda bilişim teknolojileri dersi için ek kaynakları bulacaksınız. Yeri geldiğinde ilginç teknoloji haberlerini göreceksiniz. Bu yazı şu an için sadece bir başlangıç, desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum… Saygılar :)) Mart 2020

İnsanlardan Alıntılar

Başlamanın yolu, konuşmayı bir kenara bırakmak ve yapmaya başlamaktır.

Walt Disney

Yazılım; sanatçılığın ve mühendisliğin harika bir kombinasyonudur.

Bill Gates

Hiç hata yapmamış bir insan yeni bir şey denememiş demektir.

Einstein

Hadi birlikte bir şeyler inşa edelim.