Blog Beslemesi

Örnek Sınav Kağıdı 2 /// 6.Sınıf Dönem 1 Sınav 1

Bilişim teknolojileri ve yazılım dersi 6.sınıf için örnek senaryodan üretilmiş örnek sınav kağıdıdır. Sorular bilgebt.com’a aittir. Ticari olarak kullanılamaz. Takip için sorulara kazanım numarası eklenmiştir. Kıyaslama için aşağıya senaryo seçim kağıdı da bırakılmıştır. Saygılar. Videolu çözüm için tıklayın

"Örnek Sınav Kağıdı 2 /// 6.Sınıf Dönem 1 Sınav 1"

Örnek Sınav Kağıdı 2 /// 5.Sınıf Dönem 1 Sınav 1

Bilişim teknolojileri ve yazılım dersi 5.sınıf için örnek senaryodan üretilmiş örnek sınav kağıdıdır. Sorular bilgebt.com’a aittir. Ticari olarak kullanılamaz. Takip için sorulara kazanım numarası eklenmiştir. Kıyaslama için aşağıya senaryo seçim kağıdı da bırakılmıştır. Saygılar. Güncelleme: Çözüm videosu yayınlanmıştır. İzlemek isterseniz tıklayınız.

"Örnek Sınav Kağıdı 2 /// 5.Sınıf Dönem 1 Sınav 1"

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1.Sınavlar İçin Öğretmen Formları (6.Sınıf)

Bilişim Teknolojileri ve yazılım dersi için her il senaryolar oluşturdu. Bursa ili 1.senaryoya göre sınava hazırlık ve açıklama formu oluşturdum. Aşağıda örnek pdf halini ve kendinize uyarlamak için xls halini bulacaksınız. Saygılar. Excel hali için tıklayınız.

"Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1.Sınavlar İçin Öğretmen Formları (6.Sınıf)"

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1.Sınavlar İçin Öğretmen Formları (5.Sınıf)

Bilişim Teknolojileri ve yazılım dersi için her il senaryolar oluşturdu. Bursa ili 3.senaryoya göre sınava hazırlık ve açıklama formu oluşturdum. Aşağıda örnek pdf halini ve kendinize uyarlamak için xls halini bulacaksınız. Saygılar. Excel hali için tıklayınız.

"Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1.Sınavlar İçin Öğretmen Formları (5.Sınıf)"